Konferenca Pogledi na šolske zvezke kot zgodovinski vir

Slovenski šolski muzej in Zgodovinsko društvo Ljubljana  vas vabita  na jesenske pogovore »Pogledi na šolske zvezke kot zgodovinski vir«.

Konferenca bo v četrtek, 27. in v petek, 28. 9. 2012 v čitalnici Slovenskega šolskega muzeja,
ob sklepu razstave Zgodbe šolskih zvezkov.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Slovenian School Museum and the Ljubljana Historical Society invite you this autumn to an exchange of views on “School Exercise books as a Historical Source”. The conference will take place in the Slovenian School Museum’s reading room (Ljubljana, Plečnikov trg 1) on Thursday, 27th and Friday 28th of September 2012 as the conclusion of the exhibition “Stories of School Exercise books”.

Program konference / Conference programme:

Knjiga povzetkov / Book of abstracts:

Razstava / Exhibition