Šola v času korona virusa

Dragi učenci, dragi starši! ☺️

Slovenski šolski muzej spremlja tudi vsakdanje dogajanje sodobnega časa. Trenutno smo v času koronavirusa, ki nam je obrnil življenje na glavo. V trenutku smo se znašli v čisto novih pogojih življenja in tudi učenja.
Dneve preživljamo doma, že od srede marca so zaprta tudi šolska vrata 🏫 in učenje se je preneslo na daljavo, vzpostavilo se je učenje v spletnih učilnicah preko računalnikov.💻🖱️📱

Muzej bi rad dokumentiral tudi take vrste šolo za naše zanamce ... Prosimo vas za sodelovanje. Naredite kakšno fotografijo (seveda lahko s telefonom!), ✏️📝🖍️napišite, narišite vaša razmišljanja, kako poteka šolanje doma, s kakšnimi težavami ste se na začetku morali spoprijeti, kako vam je všeč taka šola, lahko fotografirate tudi kakšno obvestilo na vratih šol, morda prazno in zaprto otroško igrišče ... .

Fotografije lahko prilepite pod to objavo, lahko pa nam jih pošljete tudi po e-pošti na solski.muzej@guest.arnes.si ali solski.muzej@gmail.com.

NAJLEPŠA HVALA VSEM ZA POMOČ!
Ostanite zdravi in pazite nase. 💓💓💓