DOBRODELNA LICITACIJA FOTOGRAFIJ

• Kje: Slovenski šolski muzej, Plečnikov trg 1, Ljubljana
  • Prireditelj: Slovenski šolski muzej, CEWE, ZPMS
  • Vstopnina: Brez vstopnine

Dobrodelno foto razstavo zmagovalnih tujih in slovenskih fotografij največjega foto natečaja na svetu CEWE Photo Award bomo zaključili v petek 25.10.2019 ob 18 uri, v Slovenskem šolskem muzeju, v Ljubljani, z dobrodelno licitacijo fotografij najbolje uvrščenih slovenskih avtorjev z natečaja CEWE Photo Award.

Slovenske fotografije z natečaja boste lahko tudi kupili in s tem opravili dobrodelno delo. Celoten znesek je namenjen zimovanju otrok, katerih starši si tega ne morejo privoščiti.

Vljudno vabljeni, da se nam na dobrodelni licitaciji pridružite tudi vi in skupaj narišimo številne nasmehe slovenskim otrokom na snegu. Licitirana fotografija bo prijeten spomin na dobrodelno delo in na našo čudovito deželo na večih fotografijah ter drugih izjemno ujetih trenutkov, ter na uspeh slovenskih avtorjev na največjem foto natečaju na svetu CEWE Photo Award 2019.

Izklicna cena vsake fotografije bo 50 eur.

Licitacijo bo vodil g. Matjaž Javšnik.

15 fotografij slovenskih avtorjev na licitaciji

• Saša Huzjak

• Piotr Skrzypiec

• Mojca Cvirn

• Dejan Mijovič

• Aleš Komovec

• Tina Mladenovič

•

Vse fotografije s foto razstave in dobrodelne zaključne licitacije so pri podjetju CEWE natisnili na aluminij, v dimenziji 80 x 60 cm.