Izdelki šolarjev ob mednarodnem letu periodnega sistema in periodni sistem v šoli - 4. Teden Kemijskega inštituta

Četrti Teden Kemijskega inštituta bo potekal od 10. do 14. junija 2019. V tem tednu bo Kemijski inštitut v želji, da čim širšemu krogu javnosti predstavi delovanje njihove znanstvenoraziskovalne ustanove, pripravil vrsto različnih dogodkov.

Ob tej priložnosti so organizirali tudi razstavo izdelkov učenk in učencev, pridobljenih na natečaju 'Periodni sistem elementov – včeraj, danes, jutri', ki so ga pripravili v sodelovanju s Pedagoško fakulteto univerze v Ljubljani in centrom Kemikum. Dogajanje pa bo popestrili še razstavni kotiček Slovenskega šolskega muzeja na temo periodni sistem v šoli.

Vabljeni na odprtje razstave Izdelki šolarjev ob mednarodnem letu periodnega sistema
in periodni sistem v šoli, v ponedeljek, 10. junija 2019 ob 18.00 uri na Kemijski inštitut,
Hajdrihova ulica 19, 1000 Ljubljana.

Več...

________________________________________________________________________________

Avtorji razstave so Kemijski inštitut, Center Kemikum in Slovenski šolski muzej.