11. Otroški bazar

Otroški bazar odpira!
Pričenjamo s tridnevnimi dogodivščinami za vso družino!

11. Otroški bazar ob 9. uri odpira svoja vrata! Ne spreglejte bogatega programa, ki ga pripravljamo v treh dneh prireditve!

• Ob 9. 30. uri bomo skupaj s Plesalci plesnega mesta uradno odprli prireditev. Govorca prireditve bosta ministrica za delo dr. Anja Kopač Mrak in g. Janez Levec.direktor podjetja Proevent, ki organizira sejem
• Samo danes bo na voljo MEDGENERACIJSKI KOTIČEK, ki ga pripravljamo skupaj z Dnevnimi centri aktivnosti za starejše v Ljubljani
• Samo danes se bo poredstavljala Igriva košarka, ob 9. uri pa bo z nami tudi Marko Milič!
• Od 9. do 17. ure bodo aktivni člani Športnega društva Sokol Bežigrad prikazali zanimive akrobatske in gimnastične prvine (na Zunanji ploščadi).
• Ob 10.30. uri bo zelenjavno rižoto kuhal z nami v Bazarkovi kuhinji Tomaš Jurek, zmagovalec šova Gostilna išče šefa.
• Na Bazarkovem odru pričenjamo s predstavo Pikec Ježek in gasilko Jež (URSZR) in nadaljujemo s številnimi nastopi osnovnih šol in vrtcev.
• V Srečanju nosečnic bomo na današnji petkov dan spregovorili o pedokinetiki, uvajanju goste hrane, dojenju, pripravi na porod, razvoju jezika, uvajanju goste hrane.
• si ogledali predstavitev več kot 140 razstavljavcev.

Ves program je na voljo na spodnjih povezavah